unban F.O.C.A

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

unban F.O.C.A

Mesaj  foca la data de Sam Feb 25, 2012 2:25 am

Nick-ul cu care ai jucat pe server: F.O.C.A
Adminul care te-a banat: alcholistu
Ce admini mai erau online: danger
IP-ul tau: nu stiu e dinamic
Steam ID numeric:
Motivul pentru care ai luat ban: trageam prin pereti pe snow
Ora/data la care ai luat ban: 25.02.2012 nu stiu ora
Dovada (Demo Sau Poze):

http://www.filehost.ro/3095172/cstrike_rar/

foca
Membru

Reputatie : 5
Data de inscriere : 25/02/2012

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Re unban F.O.C.A

Mesaj  Alc0ol1stul la data de Sam Feb 25, 2012 3:05 am

Draga F.O.C.A,ti-am zis pe mess si iti zic si acum,prima poza nu este de pe comunitatea "bacau.malware-site.www" ! Nu am ce spune la celelalte poze,dupa parerea mea acelea sunt in regula ! Insa exista si un "dar".Am sa va explic ceea ce am aflat de la niste prieteni,care sunt si ei admini.
Eram admin pe un alt server si i-am facut poze unui jucator.Mi-a dat pozele pe mess,era totul in regula,dar lipsea poza nr.1.Celelalte poze,la fel ca si in cazul tau erau curate,incepand de la poza nr.2 pana la poza nr.5.L-am intrebat pe respectivul ....Player,sa zicem, de poza nr.1,la care el mi-a raspuns cu ceva de genul "Nu o gasesc,acestea sunt singurele pe care le-am gasit."La momentul acela l-am crezut si nu am luat nici o masura impotriva lui.
Totul ok pana aici,dar la un moment dat am vorbit cu niste colegi,admini,care erau mai mari in grad decat mine,eu fiind si la inceputul experientei mele ca si admin...si unul dintre ei mi-a povestit ca exista un fel de cod...nu stiu exact ce fel de cod,care ia blindul si care in momentul in care iti sunt facute poze nu prea "iasa in ele" acest cod.Exista insa si ceva care da acest cod de gol...si anume prima poza iasa cu acel cod....se vad jucatorii prin zid,sau ma rog...iasa codul,sa zicem asa...iar la urmatoarele poze,incepand de la poza nr.2 pana la poza nr.5 de exemplu...sau cate sunt facute sunt ok.
Un alt caz,a fost unul cam la fel...numai ca acel cod iesea in toate pozele,insa doar de la o distanta foarte mica.
Si... inca ceva ...eu sunt cel care ti-a dat ban,la rugamintea colegului meu,deoarece lui Bacau|DaNgEr nu ii permite gradul sa faca asta

Iti doresc bafta pe viitor si daca gasesti prima poza,sa o pui aici,pe forum ! In cazul in care ceilalti admini sunt de parere ca gresesc, IMI CER SCUZE !!! Atat in fata ta,cat si in fata colegilor mei,adminii !

Alc0ol1stul
Membru

Reputatie : 18
Data de inscriere : 18/02/2012
Varsta : 21

Sus In jos

Re: unban F.O.C.A

Mesaj  besTu la data de Sam Feb 25, 2012 3:55 am

Alc0ol1stule uitate un pic pe pozele 2,3,4 si 5 si vezi si tu ce viata are Foca asta..

besTu
Membru Incepator

Reputatie : 87
Data de inscriere : 09/01/2012
Localizare : Bacau

Vezi profilul utilizatorului http://opencs.4umer.net/forum

Sus In jos

Mesaj  Alc0ol1stul la data de Sam Feb 25, 2012 4:03 am

Man nu stiu...dar cred ca este ceva de la srv...ca mai multi jucatori la care le-am facut poze aveau viata peste 100.Pana acum acest lucru se intampla la o singura poza,dar vad ca acest jucator are FULL OPTION !

Alc0ol1stul
Membru

Sus In jos

Mesaj  foca la data de Sam Feb 25, 2012 4:44 am

tu nu vezi unde eram in prima poza? ieseam de la grenazi si in a2a ma omoram cu respecitvu sau macar mesajele din chat sau semnu de sus din stanga in care arata ce arma aveam , atat nu ganditi frate si io sunt admin pe alt server dar vad ca sunteti inapti se evde ca aveti 15-16 ani (eu am 23 daca va intereseaza).Cheaules sunteti muci deaia serverul este gol.

Sfatul meu pt owner SCHIMBA FRATE ADMINII CU UNII COMPETENTI.

foca
Membru

Sus In jos

Mesaj  Alc0ol1stul la data de Sam Feb 25, 2012 5:16 am

Eu am vorbit frumos...ma rog..
Intr-adevar pozele seamana foarte mult intre ele...dar ma interb de ce la prima poza nu apare ca si la celelalte:
[SS] Adminul:
[SS] Nick-ul tau:
[SS] Data si Ora:
Daca ai un raspuns la aceasta intrebare eu sunt de acord cu unban si imi cer scuze,atat in numele meu cat si in numele lui DaNgEr !

Alc0ol1stul
Membru

Sus In jos

Mesaj  foca la data de Sam Feb 25, 2012 6:09 am

este bug in script,verificati siteul de unde ati luat scriptul si urmaritu bugtrack-ul, legat de viata asteara am jucat cu cineva si il vedeam cu 1100HP ! si el imi zicea ca are 80

foca
Membru

Sus In jos

Mesaj  Alc0ol1stul la data de Sam Feb 25, 2012 7:21 am

foca a scris:este bug in script,verificati siteul de unde ati luat scriptul si urmaritu bugtrack-ul, legat de viata asteara am jucat cu cineva si il vedeam cu 1100HP ! si el imi zicea ca are 80
Eu ma refeream la altceva ! Citeste cu atentie !

Alc0ol1stul
Membru

Sus In jos

Mesaj  yonutz_DaNgEr!!! la data de Dum Feb 26, 2012 10:02 am

...hmm....nu stiu ce sa zic in legatura cu tine F.O.C.A...din cate se vede in poze chiar as putea zice ca esti curat...dar din cate am vazut eu pe server, cand tu trageai prin pereti in ceilalti playeri, si mereu le faceai damage, ii urmareai clar prin pereti si imediat dupa ce ieseau le dadeai head...na...chiar nu am nici o idee ce sa mai zic despre tine...deci, momentan nu am nici o proba impotriva ta, asa ca din partea mea ai unban...dar te anunt ca de acuma o sa.mi indrept atentia cat de mult pot asupra ta... Wink

yonutz_DaNgEr!!!
Membru

Reputatie : 4
Data de inscriere : 19/02/2012

Sus In jos

F.O.C.A unban

Mesaj  serverr-MM la data de Lun Feb 27, 2012 10:00 pm

Mam uitat si eu pe pozele lui F.O.C.A,toate sunt de pe sv asta,si mie cand miau facut poze adminii prima poza nu iesea cu numele sv ,parca era facuta de mn cu print screen. io zic UNBAN F.O.C.A

serverr-MM
Membru

Data de inscriere : 22/02/2012

Sus In jos

F.O.C.A unban

Mesaj  serverr-MM la data de Lun Feb 27, 2012 10:00 pm

Mam uitat si eu pe pozele lui F.O.C.A,toate sunt de pe sv asta,si mie cand miau facut poze adminii prima poza nu iesea cu numele sv ,parca era facuta de mn cu print screen. io zic UNBAN F.O.C.A

serverr-MM
Membru

Data de inscriere : 22/02/2012

Sus In jos

Mesaj  besTu la data de Mar Feb 28, 2012 12:11 am

Ok...Foca o sa primesti UNBAN doar sa lasi ip tau la unul dintre admini sv!!

besTu
Membru Incepator

Reputatie : 87
Data de inscriere : 09/01/2012

Vezi profilul utilizatorului http://opencs.4umer.net/forum

Sus In jos

Mesaj  Continut sponsorizat Astazi la 7:14 am

Continut sponsorizat

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus